Bezpłatna wysyłka (PL) dla zamówień powyżej 150 PLN | Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Napisz do mnie na FB, stworzę coś specjalnie dla Ciebie!

Dlaczego PAVV? O mnie i o marce PAVV Jewelry

Paulina A. Wiertelak. - Właściciel marki PAVV Jewelry

 

Któregoś dnia, gdy zaczynały się pierwsze ciepłe dni po zimie, a ja poczułam, że wracam do życia po śnie zimowym - postanowiłam sobie, że w końcu zacznę nosić fajną, ciekawą biżuterię. Zaczęłam chodzić po sklepach, w poszukiwaniu czegoś ładnego i... Tak, oczywiście nic nie znalazłam. Pewnie sam/sama wiesz jak to jest - zawsze gdy chcemy kupić coś konkretnego, to właśnie tego akurat nie ma. Nie znalazłam nic idealnego, takiego "mojego" w 100%

W końcu trafiłam. Stałam w drogerii, zaraz miał mi uciec autobus i wtedy JĄ zobaczyłam. Była śliczna. Przez pierwszy tydzień. Kiedy zobaczyłam jak moja bransoletka wygląda po kilku dniach noszenia (a wyglądała, jakbym miała ją od roku) - pomyślałam ja bym to zrobiła lepiej! - i zabrałam się do roboty.

I każdego dnia odkrywałam coraz większą przyjemność z tego, co robię. Najpierw były bransoletki dla siebie, dla Mamy, dla cioci Kasi... Po miesiącu miałam tyle zamówień, że nie wiedziałam w co ręce włożyć. Wiedziałam już, że to będzie TO.

Ale dlaczego PAVV? Od moich inicjałów - P.A.W. Paw. Symbol pawia i kolorystyka z nim związana towarzyszą mi w życiu od pewnego czasu. Jest on dla mnie symbolem odrodzenia, piękna i dumy. I właśnie to staram się oddać w moich projektach.

PAVV to ja - Paulina Antonina Wiertelak


USD EUR PLN GBP